Oficiální stránky florbalového klubu FBC Šternberk

Starší žáci B se představili v Berouně

Druhé družstvo starších žáků navázalo v Berouně na elévy Nedělní florbalový den pokračoval po elévech zápasy prvního kola Krajského přeboru starších žáků. Bylo to časově náročné, iIhned po skončení turnaje elévů sbalit dvě hřiště a postavit jedno o velikosti 36 na 18. Ještě přelepit brankoviště a bylo to.  Patnáct našich hráčů nastoupilo nejprve proti Sokolu Náklo. Naši kluci byli v tomto zápase jednoznačně lepší, mrzely jen zbytečně obdržené branky. Bylo jich v naší síti zbytečně moc. Konečný výsledek byl nakonec Fbc Šternberk klient IO – Sokol Náklo 14:6  Druhý zápas byl proti rezervě Šumperka. Soupeř do nás vletěl od první minuty, Víťa v jejich brance čaroval, proto jsme po první třetině prohrávali 2:0. Ve druhé třetině jsme zkrátili intervaly střídání, zvýšili jsme tempo hry a soupeř se měl co ohánět. Bylo nás plné hřiště a začali jsme konečně dávat góly. Ten šestnáct sekund před koncem druhé třetiny byl hodně důležitý. A díky tomu, že Kristýnka zavřela branku, bylo z toho rázem vedení 3:2 po druhé třetině. Třetí třetina už byla v naší režii. Soupeř se snažil, jeho trenéři si brali oddechový čas, ale góly jsme dávali pouze my. Konečný výsledek: Fbc Šternberk klient IO – Fbc Asper Šumperk B 6:2    Autor článku : Peťa Papica